Péntek reggel 7.54 perckor pontosodik be a Telihold. Ilyenkor a Hold a csúcson van már nem tud tovább nőni, fordulópont következik, elkezd fogyatkozni. Most ez a fordulópont sok mindent érinthet, karmikus sorsfeladatainkat, szeretetkapcsolódásainkat, korlátainkat, egófejlődésünket. Jöhetnek helyzetek amikor pontot kell tennünk a dolog végére, belátjuk, hogy nem lehet tovább húzni hiába szerettük volna. (Felszálló hcs. Neptunusz, Nap, Szaturnusz együtt állás a Halak végén). Elég erősen érinti a kapcsolatainkat és az erőnket, gyökereinket, családunkat, rendrakás, tisztítás történik az életünkben. 💫
Amikor már mindezt érezzük akkor most eljött az ideje, hogy ezt ki is kommunikáljuk a harmóniánk és önmagunk szeretete érdekében. (Vénusz, Merkúr együtt állás a Kosban). Fizikai síkon , az anyagban is robbanásszerű változások történhetnek ami érinti az életutunkat.
Mindezt segíti egy misztikus négyszög az égen amely során a lelkünket követjük és azt, hogy honnan hová akarunk eljutni az inkarnációnk során.
Szép átalakulást és ha kell elengedést kívánok Mindnyájunknak. Minden vég egy új kezdet is! Hamarosan új karmakör indul és nem mindegy, hogy hogyan indítjuk!
Mindezt élem és tapasztalom is a környezetemben.
UrE
2024. 3. 14.